2 Puma Project

Kolejnym ciekawym projektem jest duet rodzinny 2 PUMA PROJECT MUSIC OFF FAMILY Kasi Pumy Piaseckiej i jej Taty Krzysztofa Pumy Piaseckiego. Premiera 2 PUMA PROJECT zabrzmiała na scenie Festiwalu PalmJazz Festival w Gliwicach 2019 będąc zapowiedzią kolejnych, prestiżowych wydarzeń artystycznych oraz rodzinnego albumu jazzowego. Singlem promującym nowy album 2 PUMA PROJECT jest utwór autorstwa Krzysztofa Pumy Piaseckiego „Don’t let the sun go down” do słów brytyjskiego muzyka – Keitha Thompsona.

2 PUMA PROJECT to wyjątkowy, rodzinny projekt 2 Pum, które tworzą muzykę pełną ujmujących dźwięków w ciekawej harmonii. To kompozycje autorskie zarówno z muzyką i tekstami córki Kasi Pumy Piaseckiej, jak i muzyką Taty Krzysztofa Pumy Piaseckiego. W projekcie usłyszeć można również światową muzykę jazzową w rodzinnych aranżacjach. Singlem promującym projekt jest utwór „Don’t let the sun go down” – muz. Krzysztof Puma Piasecki / sł. Keith Thompson. Już niebawem pojawi się teledysk singla. W projekcie artyści wykorzystują ciekawe efekty brzmieniowe, które przenoszą słuchacza w świat muzycznych kolorów oraz dobrej energii.

Oprócz autorskiego programu wspólnie inspirowanego zabieram słuchaczy wraz z Tatą w podróż po standardach światowej muzyki jazzowej i rozrywkowej prezentując wybrane utwory w klimatycznych oraz oryginalnych aranżacjach. We wspomnianym duecie z Krzysztofem Pumą Piaseckim – wybitnym gitarzystą , kompozytorem, aranżerem, zasłużonym muzykiem światowej klasy, przygotowałam recital, w którym autorskie utwory i nie tylko są odzwierciedleniem naszej koncepcji muzycznej oraz wielkiego szacunku do znanych tematów muzyki jazzowej.

 

Zwieńczeniem naszej owocnej, cementującej więzy rodzinne dotychczasowej współpracy była wydana płyta kolędowa przedstawiająca kolędy w „pumiej” odsłonie i pastorałki mojego autorstwa, do jednej z nich został zrealizowany teledysk. Dumą naszego duetu są zarówno kolędy, jak wiele wspólnie nagranych płyt. Materiał o tematyce świątecznej wykonujemy w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Koncert promujący wspomniany krążek transmitowała Radiowa „Trójka” w studiu im. A. Osieckiej w Warszawie. Realizacje wspólnych projektów potwierdza nieocenioną siłę jaką ma rodzina pełna miłości i pomysłów artystycznych.